Na nákupy do Londýna?

Pokud plánujete počkat s nákupy na povánoční výprodeje máme pro vás tip. Co takhle si na povánoční výprodeje zaletět do Londýna? Proč ne? A pokud máte pocit, že se to nevyplatí kvůli vysoké ceně letenky, věřte, že opak je pravdou. Zpáteční letenku například z Brna pořídíte okolo tisícovky.

Do Londýna létá z České republiky několik letů denně a i díky této konkurenci se letenky do Londýna pohybují v řádech stovek korun. Stačí nekupovat na poslední chvíli a letět pouze s kabinovým nebo chcete-li příručním zavazadlem. Jeho rozměry i povolená váha se však u jednotlivých leteckých dopravců liší.

Například Travel Service vám na palubu letadla dovolí vzít zavazadlo o váze 5 Kg a rozměrech 56 x 45 x 25 centimetrů. U Ryanairu jsou povolené rozměry obdobné 55 x 40 x 20 centimetrů, ale váha může být dvojnásobná, tedy 10 kg.

Jak koupit letenku do Londýna?

Nám se dnes podařilo zarezervovat letenku na trase Brno - Londýn u nízkonákladového dopravce Ryanair na 14. ledna s návratem 18. ledna za zhruba 1200 Kč. Použili jsme k tomu rezervační systém na ryanair.com. - viz. přiložené obrázky.

Za co připlatíte

Pokud vám kabinové zavazadlo stačit nebude připravte si dalších 840 Kč. Za textovky s důležitými informaci o vašem letu zaplatíte od 47 do 55 Kč.


Brno - Londýn
Brno - Londýn
Londýn - Brno
Londýn - Brno
Rekapitulace letenky
Rekapitulace letenkyKomentáře ke článku