Zájezdy

 

Na této stránce přinášíme aktuální nabídku zájezdů několika desítek prověřených českých i německých cestovních kanceláří do nejvyhledávanějších destinací. Najdete zde zájezdy do Chorvatska, Egypta, Tunisu, Turecka, Itálie, Řecka, Španělska, ale i dostupnou exotiku jako jsou Maledivy, Thajsko, Indonesie, Keňa, Maroko a mnoho dalších. V nabídce jsou i zájezdy německých cestovních kanceláří mnohdy s odlety ze německých či rakouských letišť, která jsou v blízkosti českých hranic. Tato letiště jako například letiště Mnichov, letiště Norimberk či letiště v Drážďanech jsou velmi dobře dostupná z České republiky a mnohých případech je k zájezdu doprava autobudy Student Agency přímo na letiště zdarma.

Všechny zájezdy je možné pohodlně a především bezpečně objednat přes internet.

Výběr z aktuální nabídky zájezdů

Přehled podstránek

Dovolená Egypt

Tisíce turistů míří ročně na dovolenou  do Egypta. Není se co divit Egypt má co nabídnout. Kdo přečetl pár článků z našeho pojednávání o Egyptě již ví proč. Vyberte si i…

Zobrazit

Zájezdy do Chorvatska

Kompletní nabídka zájezdů do Chorvatska. Vyberte si dovolenou v Chorvatsku podle svých představ. Všechny zájezdy do Chorvatska lze pohodlně a především bezpečně objednat přes internet.

Zobrazit

Dovolená Itálie

Kompletní nabídka zájezdů do Itálie. Svoji dovolenou v Itálii můžete vybírat podle mnoha kriterií. Najdete zde pobyty all inclusive ve špičkových hotelích, penzionech, bungalovech či v kempech pod…

Zobrazit

Zájezdy do Řecka

Kompletní nabídka zájezdů do Řecka. Vyberte si dovolenou v Řecku podle svých představ. Všechny zájezdy do Řecka lze pohodlně a především bezpečně objednat přes internet.

Zobrazit